ANLATIMLI NAKIŞ İPİYLE KOLYE YAPIMI

Anlatımlı nakış ipiyle kolye yapımı arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz. Adım adım nakış ipiyle kolye yapmak için tüm detaylar verilmiş.

Renkli nakış ipiyle kolye yaparak elbiselerinize kombin yapabilir ve bu güzel takı ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için daha önce buna benzer birçok çalışma paylaşmıştım.

Hatta onlar da bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu kombin olarak da uydurabileceğiniz harika takılar yapabilirsiniz.

Anlatımlı nakış ipiyle kolye yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Adım adım sizde bu güzel nakış ipinden kolye çalışmasını yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-nakis-ipiyle-kolye-yapimi

source

 

KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kot kase örneği, kot kase yapımı ve kot kumaştan kase yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir