ANLATIMLI ÖRGÜ BALIK SIRTI TOPUZ SAÇ MODELİ

Anlatımlı örgü balık sırtı topuz saç modeli arıyordum. Sonunda buldum ve sizlerle de paylaşmaya karar verdim. Buna benzer topuz örgü balık sırtı saç modellerini daha önce de anlatımlı olarak sitemizde paylaşmıştım.

Hem kolay yapımı sayesinde zorlanmadan yapabilirsiniz. Hem de kısa sürede çok güzel saç modelleri ile etrafınızdakileri şaşkınlığa uğratabilirsiniz.

Evde kolay saç yapmak için paylaştığım tüm çalışmalara sitemizden ve hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı örgü balık sırtı topuz saç modelleri bakımından daha önce paylaştığım birçok çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma benim çok hoşuma gitti. Hem güzel hem de yapımı kolay bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Sizde zorlanmadan yapabilir ve düğün nişan veya çeşitli eğlence etkinliklerine giderken bu güzel fransız balık sırtı saç modeli yapmak için çalışmadan yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-orgulu-balik-sirti-topuz-sac-modeli

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir