ANLATIMLI ÖRGÜ KULAKLI BEBEK ŞAPKASI YAPMAK

Anlatımlı örgü kulaklı bebek şapkası yapmak isteyenler olabilir diye bu güzel çalışmayı derledik. Altta resimli anlatımda yer alan çalışmanın yine farklı anlatımları olan videolu tarifi de yer alıyor. Evde çocuklara kulaklı bere yapmak istiyorsanız da bu güzel çalışmadan yararlanabilir veya esinlenebilirsiniz.

Adım adım kulaklı şapka yapmak veya bebekler için kulaklı bere yapmak için bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm. Yapılışı yine altta videolu anlatılması sayesinde zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum.

Bu tür çalışmaları sitemizde daha önce de resimli anlatım ve videolu anlatım şeklinde paylaşmıştık. Hemen altta yer alan benzer yazılar kısmından da değişik örneklere ulaşabilirsiniz. Hepsinin detaylı anlatımı var. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-orgu-kulakli-bebek-sapkasi-yapmak

 

 

YENİ ELDİVEN LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eldiven lif modeli, eldiven lif modeli nasıl yapılır ve eldiven lif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir