ANLATIMLI ÖRGÜLÜ BALERİN SAÇ MODELİ YAPMAK

Anlatımlı örgülü balerin saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem anlatımlı olması hem de nasıl yapılacağının adım adım gösteriliyor olması da işinize gelecektir.

Eğer yapamazsanız da kuaförünüze bu sayfanın resmini göstermeniz yeterli olacaktır. Benzer yeni saç modellerini ve örgü saç modeli yapmak için çalışmaları sitemizde kolaylıkla ve geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Anlatımlı olmaları sayesinde örnek resimde gözüken saç modelinin aynısını kendinize veya kızınıza uygulayabilirsiniz.

Bu tür balerin saç modeli yapmak için zorlanmayacağınızı ve aynısını yapabileceğinizi de düşünüyorum. Anlatımlı olması sayesinde adımları geçerek, sizde örgü balerin saç modeli yapabilir ve kızınıza yada kendinize bu güzel örgü saçı yaparak herkesi kıskandırabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-orgulu-balerin-sac-modeli-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir