ANLATIMLI ÖRGÜLÜ BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

Anlatımlı örgülü boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu kolay ve güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilir ve harika bileklikler yapabilirsiniz. Evde takı yapıp satıyor ve para kazanıyorsanız, bu güzel bileklik çalışmasını da ürünleriniz arasına yerleştirmelisiniz.

İyi paralar kazandıracak bir bileklik çalışması olduğunu söyleyebilirim. Anlatımlı örgülü boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmada tüm detaylar verilmiş. Onları takip ederek harika bileklikler yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve şık bileklikler yada takılar yapabileceksiniz. Bu çalışmayı kendinize göre geliştirebilir ve kolye şekline de dönüştürebilirsiniz. Benzer takı çalışmaları altta yer alıyor. Onları da incelemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

 
 

source

anlatimli-orgulu-boncuklu-bileklik-yapmak

 

PLASTİK DETERJAN KUTUSU DEĞERLENDİRME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deterjan kutusundan lamba yapımı, deterjan kutusundan yapılan çalışmalar ve deterjan kutusuyla ışık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir