ANLATIMLI RENDE ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Anlatımlı rende örgü modeli yapmak isteyenler olur diye önce örnek resimlerini paylaştım. Hemen altında da yine öğrenebilmeniz için güzel eğitici setler paylaştık. Bu güzel çalışmalardan sizde evinizde yapabilirsiniz. Örgü işleri üzerine ve örgü örnekleriyle birlikte modellerine sitemizden fazla fazla ulaşacağınızı bildirmek isterim.

Hemen bu paylaşımın ardından altta karşınıza benzer örnekler ve örgü modellerinin yapılışıyla alakalı çalışmalar da çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü rende örneğinin yapılışını tarif eden öğretici videolar ise hemen resimlerin altında yer alıyor.

Sizde kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı eğitici videolar sayesinde hem kısa sürede öğrenebilirsiniz. Hemde takıldığınız yerde tekrar tekrar izleyerek kendinizi pekiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle ve anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

10 ADET ETRAFI MOTİFLİ HIRKA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı motifli hırka yapmak, desenli hırka modelleri ve desenli hırka örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir