ANLATIMLI SARKAÇ AHŞAP SAKSILIK YAPMAK

Anlatımlı sarkaç ahşap saksılık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Bahçeye veya balkona yapabilirsiniz. Askı saksılık çalışmasını sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım ahşap saksı askılığı yapabilir ve çiçeklerinizi yüksek yerlere asabilirsiniz.

Anlatımlı sarkaç ahşap saksılık yaparak çok güzel dekoratif süslere de sahip olmuş olursunuz. Anlatımlı saksı askılığı yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar son zamanlarda hem moda, hem de çokça tercih ediliyor. Anlatımlı sarkaç saksılık yapmak için daha önce de birçok örnek paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlardan da yararlanabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınızı aktaran resimli anlatımda iple ahşap tahtayı kavuşturduktan sonra içine saksıyı geçirmeniz yeterli oluyor. Ancak sağlam olması için resimli anlatımdaki gibi ipi saksının altından da kavramasını sağlamalısınız.

Böylece herhangi bir sallantıda düşmemesi ve sabit kalması için iyi bir önlem olmuş olacaktır. Bir önceki yazımda da yine çiçek sarkaç yapmak için güzel bir çalışma paylaşmıştım. Onu da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

 
 

Dekorasyon kategorisinde birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-sarkac-ahsap-saksilik-yapmak

source

 

ANLATIMLI İPTEN SAKSI SARKAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım sarkaç saksılık yapmak, anlatımlı iple sarkaç saksı yapmak ve balkona sarkaç saksı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir