ANLATIMLI SİYAH TIRNAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

Anlatımlı siyah tırnak süsleme örneği olarak bulduğum bu güzel çalışmadan sizde yararlanabilirsiniz. Evde tırnak süsleme çalışmaları ile uğraşıyorsanız ve farklı nail sanatıyla yapılmış örnekler arıyorsanız, artık aramayın.

Sizin için bulduğum bu güzel çalışmayı paylaşmaktan sevinç duyarım. Bende tırnaklarıma bu güzel çalışmaları uygulamayı düşünüyorum. Hem elbiselerle uyumlu çok güzel gözüküyorlar.

Hem de zengin işi durduklarını söyleyebilirim. Bu tür çalışmaları kuaförlerde veya güzellik bakım merkezlerinde büyük paralara yaptırabileceğinizi söyleyebilirim.

Orada çalışanlar da eminim bu tür paylaşımlardan yapımını öğrenerek sizlere veya müşterilerine yapıyorlardır. Çünkü kimse annesinin karnında bu tür çalışmaları öğrenmiyor.

 
 

Son zamanlarda meşhur olan tırnak süsleme nail sanatı örneklerinin yayılması ve farklı modellerin ortaya çıkmasıyla artık çok değişik çalışmalarla karşı karşıya kaldığımızı söylemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel siyah nail tırnak süsleme örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-siyah-tirnak-susleme-calismasi

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir