ANLATIMLI TIĞ İŞİ AFRİKA MENEKŞE ÇİÇEĞİ YAPMAK

Anlatımlı tığ işi afrika menekşe çiçeği yapmak isteyen olur diye farklı bir çalışma buldum. Bu güzel çalışma da resimli anlatımlar yer alıyor. Adım adım sizde kısa sürede bu güzel örneği çıkarabilirsiniz. Afrika çiçek modeli yapımıyla alakalı paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Videolu anlatım şeklinde afrika çiçek modeli yapımıyla alakalı da sitemizde güzel örnekler bulabilirsiniz. Altta yer alan adım adım afrika menekşe çiçek örneğinin yapılışını öğrenerek sizde kısa sürede yapabilir ve bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

Yapmak veya yaptırmak isterseniz yazıya yorum bırakmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

80 ADET YENİ DANTEL SEHPA ÖRTÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel sehpa masa örtüsü, dantel sehpa örtü modelleri ve dantelden sehpa örtüsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir