ANLATIMLI TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ YAPMAK

Anlatımlı tığ işi bebek battaniyesi yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmanın hem resimli anlatımı altta yer alıyor. Adım adım çalışmanın bir de anlatımlı videosuna yer verdik. Hem resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Hem de izleyeceğiniz eğitici video sayesinde nasıl tığ işi bebek battaniyesi yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Adım adım tığ işi battaniye yapmayı öğrenerek sizde çocuklarınıza veya bebeği olanlara hediye olarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 
 

Evde tığ işi bebek battaniyesi yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma sayesinde sizde boş zamanlarınızı tığ işi çalışmalar yaparak değerlendirebilirsiniz. Anlatımlı tığ işi bebek battaniyesi yapmak için bu güzel çalışmaya benzer birçok güzel projeye sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ BAYAN PANÇO MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 bayan örgü panço modelleri, anlatımlı panço modelleri ve bayan panço modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir