ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK TUTACAK YAPMAK

Anlatımlı tığ işi çarkıfelek tutacak yapmak isteyen ev hanımları olabilir diye onlar için derlediğimiz bu güzel çalışma da yine videolu anlatımlara da yer verdik. Hemen altta yer alan videoları izleyerek sizde tığ işi tutacak yapımını öğrenebilir ve yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Evde örgü tığ işi tutacak yapıyorsanız bu farklı çalışmayı da sevebilirsiniz. Kolay yapılan tığ işi tutacak örneklerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Kolay yapılan tığ işi tutacak örneklerini sitemizde daha önce de paylaştığımızı hatırlıyorum.

Bu içeriğin altından birçok değişik tığ işi örgü tutacak örneklerine ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan örgü tutacak modelleri ile sizde değişik çalışmalar yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Komşularınızla paylaşabilir ve sevdiğiniz kişilere de yapıp verebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÜZERİNE ÇİÇEK İŞLEME NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü üzerine çiçek işleme, anlatımlı örgü üzerine çiçek işleme ve örgü üzerine çiçek işleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir