ANLATIMLI UZUN ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

Anlatımlı uzun örgü saç modeli yapmak için bulduğum bu farklı çalışmaya benzer değişik saç yapımıyla ilgili çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzerleri varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Kısa saç modeli içinde bu güzel örneği yapabilirsiniz.

Uzun örgü topuz saç modeli olarak da düşünebileceğimiz bu güzel örgü modeli ile düğün, nişan veya eğlence etkinliklerine katılırken tercih edebileceğiniz bir saç modeli karşımıza çıkıyor.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Fransız saç modeli olarak da bilinen bu saç modeline benzer birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha fazla saç modeli için sitemizi incelemeyi ve gezmeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-orgu-uzun-sac-modeli

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir