ANLATIMLI YAN BURGU SAÇ MODELİ YAPMAK

Anlatımlı yan burgu saç modeli yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap saç çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kendinize yaptırabilir veya çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bittikten sonra ortaya çok güzel bir model çıkıyor. Bu tür saç modeli yaptırmak için kuaförlere dünyanın parasını vermenize gerek yok.

Yardımcı birisini bulun ve anlatımdaki gibi adımları sırasıyla giderek sizde kızınızı veya kendi saçınızı yapın. Kolayca yeni saç modelini yaparak sizde herkesi şaşırtacak görünümlere kavuşun.

2016 en yeni saç modellerini sitemizde bulabileceğiniz gibi bu güzel modelin de son moda olduğunu söylemek isterim. Her türlü kıyafetin üzerinde çok şık duracağı gibi ünlülerin de bu tür saç modelleri yaptıklarını görebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-yan-burgu-sac-modeli-yapmak

 

YENİ PARÇALI ÇİÇEK MOTİFİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım çiçek motif yapımı, anlatımlı çiçek motifi yapımı ve kolay çiçek motifi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir