ANLATIMLI YUVARLAK HAMAK YAPMAK

Anlatımlı yuvarlak hamak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede bahçeniz için yapabilirsiniz. Eviniz bahçeli ise bu muhteşem çalışmayı yapın veya yaptırın. Kesinlikle de sahibi olun. Hem rahat edin, hem de evinize gelenler bahçeye çıktıklarında ilk gördükleri hamak olacak ve eğlenerek hemen üstüne oturmak isteyecekler.

Bu tür eşyalar her zaman tercih edilir ve satış amaçlı iyi rakamlara satıldığını da görebilirsiniz. Ancak evinizde ki imkanlarla ve malzemeleri temin ederek çok kısa sürelerde bu güzel hamak çalışmasını zorlanmadan yapabilirsiniz. Anlatımlı hamak yapmak için çalışma da şablon verilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları tamamlamak ve hamak çalışmasını kısa sürede tamamlamak. Anlatımlı yuvarlak hamak yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmaya benzer hamak projeleri ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

 
 

Adım adım hamak yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalar sayesinde sizde kolay hamak yapmayı öğrenebileceksiniz. Hem yuvarlak hamak oluşu, hem de standart hamak modellerinden daha farklı oluşu nedeniyle herkes tarafından beğenileceğini de düşünüyorum. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-yuvarlak-hamak-yapmak

 

YUMUŞAK KUMAŞTAN EV TERLİĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı terlik yapımı, ev terliği şablonu ve ev terliği yapmak şablonlu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir