APLİKE KEÇE BALİNA KALIBI

Aplike keçe balina kalıbı arayanlar olabilir diye paylaştığımız bu güzel örnekten sizde yararlanabilirsiniz. Çıktısını aldıktan sonra balina oyuncak yapabilir veya çeşitli çalışmalarda balina figürünü kullanabilirsiniz. Balina kalıbı ile oyuncak yapabilir veya yastık da yapabilirsiniz.

Evde kumaştan oyuncak yapmak istiyorsanız ve hangi hayvanı oyuncak olarak çocuklarınıza yapmaya karar veremediyseniz bu güzel örnek işinizi görecektir diye düşünüyorum. Anlatımlı keçe oyuncak şablonlarını sitemizde fazla fazla bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın altında ki örneklere de göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

 
 

Aplike keçe hayvan figür kalıplarını yine buldukça sizlere paylaşacağım. Anlatımlı keçe çalışmaları ile sizde kısa sürede harika yastık, oyuncak veya süs eşyası yapabilirsiniz. Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde bulabilir ve öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

aplike-kece-balina-kalibi

 

FARKLI ÖRGÜ BEBEK YELEK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik bebek örgü yelekleri, değişik örgü bebek yelekleri ve farklı bebek örgü yelek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir