ARKADAN TOPLAMALI TOPUZ SAÇ MODELİ YAP

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bugün ki kendin yap çalışmasında arkadan toplamalı topuz saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan adımları takip ederek arkadan toplamalı topuz saçını sizde kendi saçlarınız için uygulayabilirsiniz. Evde kolay yapılan yeni saç modellerini daha önce de paylaşmıştım.

Sitemizde yer alan ” Saç Modelleri ” bölümünde birçok yeni saç modeline ulaşabilirsiniz. Birkaç gün önce 2017 saç modelleri ve yapılışını anlatan çalışmaları paylaşmıştım.

Arkadan toplamalı saç modeli yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

arkadan-toplamali-topuz-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6737.html

 

EVDE KOLAY ÖRGÜ TEPEDEN TOPUZ SAÇ MODELİ YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgü topuz yap, kolay toplu topuz saç modeli ve örgü tepeden topuz örgü saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir