ARKADAŞ BİLEKLİK ÖRNEKLERİ

Arkadaş bileklik örnekleri arayanlar için paylaştığım en güzel çalışmalardan birisindeyiz. Evde kolay arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Arkadaş bileklik modeli çalışması ile sizde kendinize yada sevdiklerinize harika bileklikler yapabilirsiniz.

Arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel bileklik çalışmasını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Arkadaş bileklik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da çok seveceksiniz. Hem güzel örnekler var.

Hem de beğendiklerinizi yapıp satabilir ve evinize ek gelir de elde edebilirsiniz. Evde bileklik yapmak hem eğlenceli oluyor. Hem de kısa sürede tamamlayıp ilk kullanan siz oluyorsunuz. Bu yüzden bu tür zaman geçireceğiniz hobileri edinmenizi tavsiye ediyoruz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

arkadas-bileklik-ornekleri

 

HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. harita desenli bileklik nasıl yapılır, harita desenli bilezik ve harita motifli bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir