ARTIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI HAZIRLAMAK

Artık kumaştan saksı sarkacı hazırlamak için paylaştığım bu kolay değerlendirme çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan saksı sarkaç çalışmalarını daha önce çok kez paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek sizde harika saksı sarkaçları hazırlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Değişik renklerde yaparak balkonunuza inanılmaz görüntüler de kazandırabilirsiniz. Çiçek sarkaç örneklerini sitemizde çoğunlukla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Anlatımlı sarkaç çalışmaları sayesinde kısa sürede mükemmel sarkaçlar hazırlayabilirsiniz.

Kolay yapılan ve artık kumaşın kullanıldığı bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği resimli anlatımda tek tek ifade edilmiş. Sizde evinizde fazlalık kumaşları iplik haline getirip, sarkaç saksılık olarak oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan sarkaç saksılık ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

artik-kumastan-saksi-sarkaci-hazirlamak

 

SAMAN İPTEN MİNİ ÖRGÜ SEPET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay minyatür sepet yapmak, hasır ipten mini sepet ve hasır ipten minyatür sepet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir