ARTIK KUMAŞTAN SARKAÇ TOP ÇİÇEK SÜS YAPMAK

Artık kumaştan sarkaç top çiçek süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde dekoratif süs olarak duvara asabilirsiniz. Bu tür dekoratif sarkaç süs çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Keçeden duvara sarkaç süs yapmak veya atık kumaştan sarkaç süs yapma gibi birçok değişik çalışmayı sitemizde rahatça bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Kolay yapılan sarkaç top çiçek çalışmalarını altta farklı olarak da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan değerlendirme çalışması sonucu ortaya çıkan sarkaç dekoratif süs çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

artik-kumastan-sarkac-top-cicek-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım ponpon paspas, anlatımlı ponpon paspas ve kolay ponpon paspas yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir