ARTIK KUMAŞTAN SEPET ÖRME

Artık kumaştan sepet örme çalışmaları arıyorsanız bu güzel çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasında özel bir malzeme kullanmanıza gerek yok. Artık kumaşları bir araya getirip, onları kesip uzunca malzeme haline getirdikten sonra sepet örme tekniği ile ortaya çok güzel kumaş örgü sepet çalışmaları çıkarabilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmaların detaylı anlatımlarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onlarda da ne yapılması gerektiği ve nasıl yapılacağı anlatılıyor. Zorlanmadan yapımını öğrenebilir ve sizde kısa sürede harika sepetler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kumaştan kolay sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmalar sayesinde sizde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz güzel hobilere sahip olmuş olursunuz. Yeni hobiler elde edeceğiniz fikirler sayesinde sizde kumaşları değerlendirebilirsiniz.

 
 

Kumaştan sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmaları sizde kısa sürede yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Artık kumaşları değerlendirmiş olursunuz. Hem de onlardan harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Evinizde artık kumaş yoksa bile normal kumaştan da kesip yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

artik-kumastan-sepet-orme

 

DENİZ TAŞLARINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşı süsleme, çakıl taşlarından süs yapmak ve deniz taşı süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir