ATAÇTAN KALPLİ KİTAP AYRAÇ YAPIMI

Ataçla kalpli kitap ayraç yapımı arayanlar olabilir. Bu tür çalışmalar hem eğlenceli olmuştur. Hem de kitap okuyanlar için eğlenceli kitap ayraçları olarak da kullanılmaktadır. Sitemizde daha öne kolay kitap ayracı yapmak için çeşitli anlatımlar ve örnekler paylaşmıştık.

Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Kısa sürede yapmasın öğrenip, sizde yapabilir ve kitap okurken keyifle kullanabilirsiniz. Kitap okumak her zaman faydalı olmuştur. Kitap okumayan toplum cahilliğe teslim olacağı için, kesinlikle türü ne olursa olsun kitap okumanızı öneriyoruz.

Kitap okuyarak konuşmanızı da düzeltebilirsiniz. Bu tür güzel kitap ayraçlarını okuduğunuz kitapta kaldığınız yeri işaretlemek için kullanabilirsiniz. Sitemizde çeşit çeşit kitap ayracı yapımı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

atactan-kalpli-kitap-ayrac-yapimi

 

KALIN İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü bileklik, anlatımlı örgü bileklik ve kalın ipten bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir