ATIK KUMAŞLA PLAJ TERLİĞİ YAPMAK

Atık kumaşlarla plaj terliği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür atık kumaşlardan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

Bu güzel eğlenceli değerlendirme ve kolay yapılan çalışmayı kısa sürede sizde evinizdeki artık kumaş parçalarını bir araya getirerek yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak bu tür güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Atık kumaşlarla yapılan plaj terliği veya ev terliği modelini evinize gelenler de çok sevecek. Onlara da nasıl yaptığınızı öğretebilir ve birlikte boş zamanınızda bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

atik-kumasla-plaj-terligi-yapmak

 

KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kumaş bebek ayakkabı, anlatımlı kumaş bebek ayakkabı ve kumaş bebek ayakkabı şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir