ATLETTEN ASKILI PENYE YAPMAK

Atletten askılı penye yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Kolay yapılan giyim ve değerlendirme çalışmalarını buldukça paylaşıyorum. Gerçekten ortaya güzel ve keyifli çalışmalar çıkıyor. Bu tür çalışmalar ve fikirler sayesinde sizde eski kıyafetlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede atlet veya eski bir penyeyi yeni bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Sitemizde yer alan giyim ve değerlendirme kategorilerinde birçok çalışmaya anlatımlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kolay yapabileceğiniz çalışmalar sayesinde değişik kıyafetlere ve giysilere sahip olacaksınız.

Bu tür fikirler hem eski kıyafetleri atmamızı engelliyor. Hem de onları kesip bez yapmak yerine daha değişik görevlerle tekrar tekrar kullanmamıza olanak sağlıyor. Atlet değerlendirme çalışmaları olarak daha önce de çiçek sarkacı yapmak gibi ilginç fikirler paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Kolay yapılan değerlendirme ve kıyafet kombin fikirlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Kısa sürede ne yapmanız gerektiğini öğrenebilir ve benzerlerini kolayca yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

atletten-askili-penye-yapmak

 

POLAR KUMAŞINDAN MİNYATÜR AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı minyatür oyuncak, küçük ahtapot oyuncak yapmak ve kumaştan ahtapot oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir