AYAK TAKILARI ÖRGÜ SANDALET MODELLERİ

Ayak takıları örgü sandalet modellerini beğeneceğinizi düşünüyorum. Bu güzel çalışmalara ben çok bayıldım. Gerçekten çok güzeller ve örgü terlik, örgü ayakkabı örnekleri altta yer alıyor. Derlediğimiz bu güzel çalışmaları sevecek ve beğeneceğinizi düşünüyorum.

Örgü sandalet örneklerini daha önce de paylaştığımızı ve hatta öğretici videolarla birlikte hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. İnceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı örgü sandalet yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı sizde yapıp kullanabilir veya satış amaçlı yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

 
 

Adım adım örgü ayak takısı yapımıyla alakalı çalışmaları ise araştırıyorum. Öğretici ayak takı yapılışıyla ilgili daha önce takı tasarım çalışmalarına sitemizde yer vermiştik. Ancak örgü bakımından paylaşım yaptığımı pek hatırlamıyorum. Şimdi sizleri bu güzel örgü ayak takı modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

EN GÜZEL ÖRGÜ PEÇETELİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü peçetelik modeli, örgü peçetelik nasıl yapılır ve örgü peçetelik örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir