Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak

Ayakkabı bağcığından bileklik yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de ipten bileklik yapmak isteyenler için çeşitli çalışmaları sitemizde takı tasarım bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere paylaştığım resimli anlatımda ayakkabı ipinden bileklik yapmak isteyenler için adım adım anlatım gözüküyor. Evde sizde kolaylıkla ayakkabı ipinden bilezik yapabilir veya bileklikler yapıp kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak isteyenlere sürekli olarak değişik çalışmaları bulup paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten eğlenceli çalışmalar oluyor.

Ayakkabı ipiyle bileklik nasıl yapılır? diyenler için bu güzel çalışmadan yararlanarak evde kendilerine güzel takılar yapabilirler. Sizde evde kolay takı yapmak isteyenlerdenseniz bu tür çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım bölümlerinde sıkça bulabilirsiniz. Şimdi sizleri ayakkabı ipinden bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak

Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili diğer çalışmalar bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapımı olan bu çalışmayı sizde evinizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen ev hanımları da bu güzel çalışmayı nasıl yapılacağını öğrenerek kolaylıkla satacakları ürünler hazırlayabilirler. Evde kolay bilezik yapmak için yukarıda yer alan resimli anlatımdaki adımları takip etmek ve ipi örmeniz yeterli olacaktır. Bu tür çalışmaları çok beğeniyorum. Sizde bu tür çalışmaları seviyorsanız diğer çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/357895501615627227/

 

Evde Kartondan Kolay Hediye Paketi Hazırlamak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cadeau en carton, cardboard gift ve Karton Geschenk hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir