Ayakkabı İpinden Örgü Sarkaç Süs Yapmak

Sarkaç süs yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Ayakkabı ipinden örgü sarkaç süs yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde zorlanmadan yapabileceğiniz çalışma da ayakkabı bağcığı kullanılmış. Sizde ayakkabı bağcığından sarkaç süs yapmayı öğrenebilirsiniz.

Çeşitli sarkaç süs çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı renklerden yapıp turistik bölgelerde yaşıyorsanız kolaylıkla satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Evde ayakkabı ipinden sarkaç süs yapmak için sitemizde çeşitli örnek çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Kendin yap bölümünde özellikle paylaştığım çalışmalardan mutlaka yararlanmayı unutmayın.

Bu yazımın da altında ipten yapılan sarkaç süs çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri ayakkabı ipinden sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayakkabi-ipinden-orgu-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7447.html

 

Süzgeç Lif İşleme Örneği başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. delikli lif nasıl yapılır, evde lif örme ve kolay lif nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir