AYAKKABI İPİNDEN ÖRGÜ TAKI YAPMAK

Ayakkabı ipinden örgü takı yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı takı çalışmaları ile sizde evde boş zamanlarınızı bu tür takı çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz. Yaptığınız takıları keyifle kullanabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz.

Ayakkabı ipinden yapılan takı çalışmaları sayesinde sevdiklerinize de hediye olarak takılar yapıp verebilirsiniz. Daha önce sitemizde örgü ipten takı yapmak veya ayakkabı ipiyle yapılan çalışmaları paylaştığımızı hatırlıyorum.

Ayakkabı ipinden yapılan bileklik çalışmaları ile sizde boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

ayakkabi-ipinden-orgu-taki-yapmak

 

YÜN İPTEN SARKAÇ KUKLA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay kukla nasıl yapılır, sarkaç süs kukla ve yün iple kukla nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir