AYAKKABI KOLAY NASIL SÜSLENİR

Ayakkabı kolay nasıl süslenir diyenler için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Kolayca yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Bu tür güzel süsleme çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem güzel vakit geçirmemizi sağlıyorlar. Hem de kısa sürede yaparak değişik süslü ayakkabılara sahip olmuş oluyoruz.

Evde kolay ayakkabı süsleme örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışma da malzemeler belirtilmiş. Aynısını bulamasanız bile kendi evinizdeki malzemelere göre ayakkabı süsleme çalışmasını yapabilirsiniz.

Anlatımdaki gibi adımları kendinize göre değiştirebilir ve yapabilirsiniz. Kısa sürede yapacağınız kolay ayakkabı süsleme çalışması ile değişik ayakkabı modeli ile herkesi şaşırtabilirsiniz. Bu tür kolay ayakkabı süsleme çalışmaları ile para da kazanabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

 
 

ayakkabi-kolay-nasil-suslenir

 

ELBİSE YAKASI SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. elbise yaka süsleme, elbise yaka süsü nasıl yapılır ve evde kıyafet yaka süsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir