AYAKKABI KUTUSUNDAN BASİT LANGIRT OYUNU YAPMAK

Ayakkabı kutusundan langırt oyunu yapmak için daha önce de bir paylaşımım olmuştu. Onu hatırladım şimdi… bu yazımda da paylaştığım çalışma ona benziyor.

Ancak bu biraz daha çocuksu ve basit gibime geldi. Ancak yine de çocuklarınızla bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Hepimizin evinde ayakkabı kutuları vardır.

Küçük veya büyük şeklinde ayakkabı kutularını değerlendirebilir ve onlardan çocuklarınıza oyuncaklar yapabilirsiniz.

Kartondan oyuncak veya oyun yapmak istediğimizde evimizde en kolay bulunan araç ise karton kutu veya ayakkabı kutusu olur. Bu bakımdan ayakkabı kutuları önemlidir.

Bence yeni aldığınız ayakkabıların kutularını atmayın. Genelde evde hanımlar yer kaplamasın diye bu tür boş kutuları atarlar.

Fakat bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde kutudan oyuncak yapmak veya karton kutudan oyun yapmak için kullanılabilir olduğunu göreceksiniz.

 
 

Şimdi sizleri ayakkabı kutusundan basit langırt oyunu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayakkabi-kutusundan-basit-langirt-oyunu-yapmak

source

 

KEÇEDEN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe tavşan modelleri, keçe tavşan nasıl yapılır ve keçe tavşan örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir