AYAKKABI KUTUSUNDAN OYUNCAK ARABA GARAJI YAPMAK

Ayakkabı kutusundan oyuncak araba garajı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde mutlaka denemelisiniz. Evinizde illaki ayakkabı kutuları bulunuyordur. Onları kendin yap çalışmasında olduğu gibi çocuklarınıza oyuncak olarak dönüştürebilirsiniz.

Karton kutu değerlendirme çalışması olarak bu güzel ve sevimli çalışmayı yaparken eğleneceğinizi söylemek isterim. Oyuncak yaparken her zaman eğlenildiğini düşünüyorum. Sizde benim gibi düşünüyorsanız bu güzel çalışmayı oğlunuza mutlaka yapmayı düşünmelisiniz.

Karton koliden araba garaj oyuncağı yaparak onların hayal dünyasına bir kapı açmış olursunuz. Odalarında küçük maket arabalarıyla veya minyatür araba oyuncakları ile bu sevimli garajı kullanabilirler. Sitemizde süt kutusundan apartman oyuncak yapmak gibi ilginç örnekler de var. Onları da yaparak çocuklarınıza minyatür bir şehir oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

ayakkabi-kutusundan-oyuncak-araba-garaji

 

ÇAM KOZALAĞINDAN OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çam kozalağı ile oyuncak, çam kozalağından neler yapılır ve çam kozalak canavar yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir