Ayakkabı Kutusundan Resim Çerçevesi Yapmak

Ayakkabı kutusundan resim çerçevesi yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapılışı oldukça kolay ve sevimli olan bu çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Malzemeler oldukça kolay bulunabilir cinsten olduğu için eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilir ve evinizi güzelleştirecek bir eşyaya da sahip olabilirsiniz.

Evinizde kullanmadığınız ayakkabı kutusundan resim albümü yapabilirsiniz. Eğlenceli çalışma ile evinize dekoratif güzellik katabileceksiniz. Evde karton kutudan resim çerçevesi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • karton kutu.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • kitap kaplığı.
  • ip.

Fotoğraflarınızı ayakkabı kutusuna geçirdiğiniz ip sayesinde tutturabilir ve evinizi güzelleştirecek dekoratif çalışmalar yapabilirsiniz. Evde karton kutudan fotoğraf çerçevesi yaparak hem TV ünitesinin önünde değerlendirebilir, hem de evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Evde ayakkabı kutusundan resim çerçevesi yapmak için anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-ayakkabi-kutusundan-resim-cercevesi-yapmak

Kartondan resim çerçevesi yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da ona benziyor. Yapmanız gereken ayakkabı kutusunun kapak kısmını kullanmak. Kapak kısmının için boyayın veya kitap kaplığı ile kapladıktan sonra tam ortasından üst kısmına ip geçirmeniz gerekiyor. Geçirdiğiniz ipe resimleri mandal ile tutturabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı değişik renklerde yapabilir ve evinizde komodin üzerine koyabilirsiniz. Benzer çalışmaları kağıt karton bölümünde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/214147345

 

Evde Ahşaptan Sarkaç Tabela Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap tahtadan sarkaç yap, ahşaptan tabela yapmak ve des panneaux en bois hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir