BAHÇE YÜRÜME YOLU PROJESİ YAPMAK

Evinizde bahçeniz varsa ve çimlerden değilde, yaptığınız yoldan gitmek istiyorsanız? bu yazımdaki çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Bahçe yürüme yolu projesi yapmak için daha önce kalıp hazırlama ve bahçe yürüme yolu yapmak için anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda ise hazır kare parkeler için bahçenizde oluşturduğunuz yola serdiğiniz kumu derzleyip üzerine parkeleri yerleştirme ve sıkıştırma işlemini gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylar fazla yok, ancak nasıl yapacağınızı fikir olarak anlayabiliyorsunuz. Bahçe yürüme yolu yapmak için farklı çalışmalar buldukça sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri resimli anlatımı olan bahçe yürüme yolu projesi yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 
 

bahce-yurume-yolu-projesi-yapmak

source : http://www.thegardenglove.com/7-classic-diy-garden-walkway-projects/

 

VİDEO ANLATIMLI BEBEK ELDİVENİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bebek eldiveni yapmak, bebek eldiveni ara ve evde kolay bebek eldiveni nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir