Bahçeye Döşenen Parke Taşlarının Evde Yapılışı Resimli

Bahçeye Döşenen Parke Taşlarının Evde Yapılışı Resimli

Evinizin bir bahçesi varsa sizde resimlerde göründüğü gibi bahçenize parkeden döşeli yollar yapabilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve şık duruyor. Bunun için sizlere resimli anlatım sunuyoruz. Paylaşımımıza yorum yaparsanız seviniriz.

Bu çalışmayı yaparak, kışın yağmurlu havada bahçenizde çamurlanmadan dolaşabilir ve ulaşmak istediğiniz noktalara döşediğiniz parkeler sayesinde kolaylıkla ve pislenmeden ulaşabilirsiniz. Evde bahçeye döşenen parke taşlarının evde yapılışı ile ilgili aşağıda resimli anlatım ve video ile karşılaşacaksınız. Böylece pratik bir şekilde sizde bu çalışmanın nasıl yapıldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu çalışmayı kolaylıkla ve pratik bir şekilde evinizde kendinizde yapabilirsiniz. Bunun için döşemeyi düşündüğünüz taş cinsini kolaylıkla satın alabilir ve evinizde kendi kendinize yapabilirsiniz. Pahalı olacağını düşünüyorsanız, kendiniz kalıp hazırlayabilir ve kendi parke taşınızı kendiniz üretebilirsiniz.

Bahçelere taş parke nasıl döşenir ?

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-6

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-5

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-1

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-2

 
 

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-3

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-4

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-7

bahcelere-dosenen-tas-nasil-yapilir-8

Farklı bir çalışma videosu :

 

cobbles – pavés – Kopfsteinpflaster

 

Damacanadan Sepet Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. damacanadan sepet nasıl yapılır, damacanadan sepet yapımı ve panier en plastique hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir