Bahçeye Kolay Arnavut Kaldırımlı Parke Taşı Yapımı – Resimli Anlatım

Bahçeye Kolay Arnavut Kaldırımlı Parke Taşı Yapımı – Resimli Anlatım

Dekorasyon bakımından oldukça önemli olan bu konuda paylaşacağım resimli anlatımdan mutlaka yararlanmalısınız. Evinizde bahçeniz varsa ve bu tür bir parke taşlı yol yapmayı düşünüyorsanız? yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmadan mutlaka yararlanın. Öncelikle resimli anlatımda değişik bir parke taşı kalıbı kullanılmış. Bahçeye kolay arnavut kaldırımlı parke taşı yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

 
 

Parke taşı kalıbı yapımı için öncelikle kafanızda nasıl bir arnavut kaldırım yapmayı düşünüyorsanız? onun kalıbını sanayilerde kolaylıkla metalden veya tahtadan yaptırabilirsiniz. Daha sonra bahçenizi düzenleyip, yaptırdığınız kalıpları kullanarak çok güzel beton parke taşları yapabilirsiniz. Daha önce de buna benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimleri örnek olarak kullanabilir veya dilerseniz aynı kalıbı yaptırıp, sizde aynı çalışmayı bahçenize veya köyünüze uygulayabilirsiniz.

source : http://stroim–dachy.ru/moshhenyj-dvorik-trotuarnoj-plitkoj.html

Kopfsteinpflaster – cobblestone – pavé

 

Evde Kurdeleden Kelebek Fiyonk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arcs faits, Bögen gemacht ve bows made hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Murat diyor ki:

    Kalıba Nasıl ulaşacağız fiyat ve bilgi gönderebilirsiniz seviniriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir