Balondan Mumluk Yapmak

Evde balondan mumluk yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmanın aynısından yapabilirsiniz. Farklı renkteki balonları kullanabilir ve değişik çiçek vazoları yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca bir bardak bir balon ile yapacağınız bu farklı dekoratif vazo çalışmalarını yaparak para da kazanabilirsiniz. Balondan yapılanları sitemizde yer alan ilgili kategoride bulabilirsiniz. Bu yazımda sizlere balondan kolay vazo yapmak isteyenler için çok güzel ve kolay bir resimli anlatımla karşınızdayım.

Yapımı çok kolay öncelikle, ilk olarak bir balonu geniş bir bardağa geçiriyorsunuz. Balon geçirildikçe genişliyor ve bardağın şeklini alıyor. En son ağız kısmı yani şişirilen kısmı ise bardağın üstüne gelecek şekilde ayarladığınızda içine yapay çiçek veya gerçek bir çiçeği koyabilirsiniz. Yeşil, kırmızı veya sarı balondan yapılan vazo çalışmaları ile evinizi gerçekten güzelleştirebilirsiniz. TV ünitesinin hemen önüne her iki tarafa aynı renk veya farklı renkte bu çalışmayı yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde balondan mumluk yapmak için malzemeler ise şöyle ;

 
 
  • farklı renklerde balonlar.
  • geniş bardak.

Gördüğünüz gibi malzemeler oldukça basit ve kolay bulunabilir. Kırtasiyelerden balonu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bardak ise evinizde illaki geniş bir bardak vardır. Bu çalışmayı resimli anlatımda ki adımları uygulayarak kolaylıkla sizde basit bir şekilde yapabilirsiniz. Şimdi sizleri balondan dekoratif vazo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

balondan-mumluk-yapmak

Son resimde gördüğünüz gibi çalışma olağanüstü gözüküyor. Sanki büyük alışveriş mağazalarından satın alınmış bir ürün görünümü var. Bu tür çalışmaları kolaylıkla sizde evde pratik bir biçimde yapabiliyorsunuz. Diğer çalışmalar için sitemizdeki dekorasyon bölümüne mutlaka göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/454929

 

Evde Kolay Cam Kavanoz Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cam kavanozdan mumluk, décorations jar ve evde cam kavanoz süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir