BALONDAN OYUN TOPU YAPMAK

Balondan oyun topu yapmak isteyenler olur diye paylaştığım güzel ve eğlenceli bir çalışmadır. Sizde evinizde çocuklarınıza bu tür güzel oyun topları hazırlayabilirsiniz. Balondan oyun topu hazırlamak için yapılacak işlemler altta resimli anlatımda tek tek belirtilmiş. Kısa sürede sizde aynısını yapabilir ve çocuklarınızı memnun edebilirsiniz.

Kolay yapılan oyuncak çalışmaları ve evde yapılan kolay oyuncak örneklerine sitemizden bol bol ulaşabilirsiniz. Bu yazımızın altında da yer alan kolay oyuncak nasıl yapılır çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Sitemizde bulunan oyuncak kategorisinde ise birbirinden kolay ve basit yapılan oyuncak çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı oyuncak çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınızı mutlu edebilir ve sevindirebilirsiniz. Sağlıklı oyuncaklar yaparak onların güvenilir oyuncaklarla zaman geçirmelerini de sağlamış olursunuz. Kolay gelsin.

source

balondan-oyun-topu-yapmak

 

KUMAŞTAN HAVUZ KIYAFETİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bikini üstü kumaş elbise, kumaş havuz kıyafet modeli ve kumaştan havuz elbisesi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir