BASİT İPLE SARKAÇ SAKSI ASKILIĞI YAPMAK

Basit iple sarkaç saksı askılığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinize yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Basit iple sarkaç çiçeklik yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları da inceleyin.

Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlar da hoşunuza gidebilir. Basit ipten sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda basit bir şekilde nasıl yapacağınız aktarılmış. Kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

Adım adım sarkaç çiçek saksılık yapabilir ve satış amaçlı da bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp satabilirsiniz. İyi paralar kazanabileceğinizi de söyleyebilirim. Bu çalışma da içinde çiçek olmadan gösterilmiş. Farklı renkteki saksı türlerini kullanarak sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Basit saksı sarkacı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı çiçek saksısı sarkaç çalışmasını beğenenler olacaktır.

 
 

Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini sitemizde çokça bulabilirsiniz. Dekorasyon kategorisine göz atmanız yeterlidir. Şimdi çalışma ise şu şekilde ;

basit-iple-sarkac-saksi-askiligi-yapmak

source

 

KURDELE ATAÇ KİTAP AYRACI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ataç kurdele kitap ayracı yapımı, ataçtan kitap ayracı yapmak ve kolay kitap ayracı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir