BASİT KRAVAT BAĞLAMA TEKNİKLERİ

Basit kravat bağlama teknikleri arıyorsanız bu güzel çalışma işinize yarayacaktır. Anlatımlı kolay kravat bağlama tekniklerini daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel ve kolay kendin yap çalışması sayesinde sizde kendi kravatınızı veya kravat takan birisinin kravatını kısa sürede bağlayabileceksiniz.

Kolay kravat nasıl bağlanır diyorsanız sitemizdeki diğer anlatım ve öğretici içeriklerden de yararlanmanızı öneririm. Hemen bu yazımızın altında birçok değişik teknikle ve öğretici resimlerle kravat bağlama örnekleri yer alıyor. Onları da inceleyebilir ve nasıl kravat bağlandığını öğrenebilirsiniz.

 
 

Kolay kravat bağlama sayesinde hızlı kravat bağlamayı öğrenebilir ve gittiğiniz yerlere hızlıca yetişebilirsiniz. Bazen kravat bağlamak çileye dönüşebiliyor. Ancak nasıl bağlandığını bildikten sonra sorun yaşamazsınız. Kolay gelsin.

source : pinterest

basit-kravat-baglama-teknikleri

 

RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bileklik modeli, kolay örgü bileklik yapımı ve kolay örgü renkli bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir