BEBEK DİKİŞ ŞABLONU

Bebek dikiş şablonu arayanlar olabilir. Bu tür şablonlar sayesinde kendin yap çalışması olarak ortaya çok güzel bebek oyuncaklar çıkarabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde kısa sürede çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz harika bebek oyuncak modeli üretebileceksiniz.

Evde oyuncak yapmayı seviyorsanız ve bu tür çalışmalarla uğraşmayı seviyorsanız, şablonu kullanarak harika bebek oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Bebek yaparken göz kısımlarını kimisi dikiş izi veya düğme gibi materyaller kullanmaktadır.

Ancak benim önerim kırtasiyelerde satılan hazır oyuncak göz takımlarını satın alıp, yaptığınız oyuncak çalışmalarında kullanmanız yönünde olacak. Çünkü hem daha gerçekçi oyuncaklar yapmanıza vesile olmuş olurlar.

 
 

Hem de çocuklarınızı daha çok sevindirecek oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan bebek oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bebek-dikis-sablonu

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir