BEYAZ BONCUKLA KOLYE YAPMAK

Beyaz boncukla kolye yapmak için paylaştığımız bu güzel takı çalışmasını beğeneceksiniz. Anlatımlı kendin yap takı aksesuar yapımı çalışmasında adım adım ne yapmanız gerektiği verilmiş. Sizde bu güzel takı çalışmasını evde kolayca yapabilir ve hemen yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kolye çalışmalarını sitemizde çokça kez paylaştığımızı söylemeliyim. Beyaz boncuktan gerdanlık yapmak veya benzeri takı çalışmalarının örnekleri ise hemen yazının altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı ve kolye çalışmalarını buldukça sitemizde yer vermeye çalışıyorum.

 
 

Anlatımlı takı yapma çalışmalarından yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel ve parasal değeri olacak takı çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapıp hemen sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Turistik yerlerde satarak geçiminizi de sağlayabileceğinizi söylemeliyim. Kolay gelsin.

beyaz-boncuklu-kolye-yapmak

 

14 TANE DANTEL MUTFAK PEÇETE TAKIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel mutfak peçede modelleri, dantel mutfak takımları ve dantel peçete mutfak örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir