BİRBİRİNDEN GÜZEL ÇARDAK MODELLERİ

Birbirinden güzel çardak modelleri ile karşınızdayım. Bu güzel çalışmaların nasıl yapıldıklarını henüz bulamadım. Ancak kendin yap çalışmaları arasında en çok sevilen ve tercih edilen çardak yapımıyla alakalı çalışmaları inanın çok seveceksiniz.

Altta yer alan örnekler için yine en altta öğretici bir videoya da yer verdik. Umarım işinize yarar ve çardak yapma fikrinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Sitemizde daha önce de kolay çardak yapımıyla alakalı birçok güzel projenin anlatımına yer vermiştik. Hatta farklı çardak fikirleri ve modelleri hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkabilir. Onlara da göz atarsınız. Her zaman çardak fikirlerini sevmişimdir. Kolay gelsin.

 
 

 

 

85 ADET YUVARLAK LAHANA LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. lahana banyo ovunma bezi, lahana lif modelleri ve lahana lif yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir