BİRBİRİNDEN GÜZEL TIĞ İŞİ ÖRGÜ MODELLERİ

Birbirinden güzel tığ işi örgü modelleri ile karşınızdayım. Bu güzel örnekleri bir araya getirdik. Çünkü aralarında tığ işinden yapılmış harika örnekler ve modeller yer alıyor. Sizde evde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız bu güzel örnekler işinize yarayacaktır. İlham alabilirsiniz veya birisine yaptırmak isterseniz örnek olarak gösterebilirsiniz.

Bu tür modelleri sizde yapıyorsanız bize gönderebilirsiniz. Gerçekten güzel ve keyifli çalışmalar yapılıyor. Sizde nasıl yapıldıklarını merak ediyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız, hemen altta birkaç modelin anlatımını gösteren videoya da yer verdik.

Yine sitemizde birbirinden güzel ve kolay anlatımı olan videolar yer alıyor. Onları da inceleyerek sizde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve değişik tığ işi örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

EN GÜZEL NİKE BEBEK SPOR AYAKKABI MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kaliteli nike bebek spor ayakkabıları, örgü bebek ayakkabı nasıl yapılır ve örgü bebek spor ayakkabı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir