BOL PENYEDEN ÇEMBER ELBİSE YAPMAK

Bol penyeden çember elbise yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik değerlendirme çalışması çok başarılı… sizlerde evinizde bol tişörtleri değerlendirmek için bu güzel projeden yararlanabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile eski eşyaları atmamış oluyoruz.

Onları değerlendirerek harika yeni eşyalara dönüştürmüş oluyoruz. Bu sayede evde ekonomi ve değerlendirme bakımından kendimizi iyi hissetmiş oluyoruz. Bol penyeden elbise yapmak için daha önce değişik fikirler paylaştığımızı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımızın altında o güzel çalışmalara ulaşabilir ve anlatımlarından yararlanarak hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Adım adım tişört değerlendirme ve bol penyeyi elbiseye dönüştürme çalışmalarından bolca yararlanabilirsiniz. Bol penyeden çember kıyafet yapmak için paylaştığım bu güzel projeyi sizde keyifle kullanabilir ve değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

bol-penyeden-cember-elbise-yapmak

 

PLASTİK ÇATALLA YÜN İPTEN PONPON YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çatalla ipten ponpon yapımı, çatalla kolay ponpon yapımı ve plastik çataldan ponpon yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir