BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME

Bol tişört değerlendirme çalışması ile yine karşınızdayım. Bu güzel kendin yap çalışmasında evinizde bol tişörtler veya kıyafetler varsa onları daha değişik elbiselere dönüştürme anlatılmış. Sizde evinizde bu güzel ve farklı çalışmayı deneyebilirsiniz.

Kolay değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımız şu günlerde sizde kendinize yada sevdiklerinize değerlendirme veya dönüştürme çalışmaları yaparak mutlu olabilirsiniz. Bol tişörtü alttaki gibi katlayıp kestikten sonra harika kıyafetlere veya elbiselere dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde elbise veya kıyafetleri daha değişik eşyalara dönüştürebilirsiniz. Kollarını ve üst kısmını kestikten sonra etek olarak kullanabilir veya farklı elbise modeline dönüştürebilirsiniz. Anlatım aşağıda yer alıyor, benzerleri ise yazımızın altında karşınıza çıkacaktır.

 
 

source : pinterest

bol-tisort-degerlendirme

 

AYAKKABI KUTUSUNDAN OYUNCAK ARABA GARAJI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı kutusundan araba garajı inşaat, ayakkabı kutusundan oyuncak yapımı ve karton kutudan araba garajı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir