BONCUKLU EL ÇANTASI YAPMAK

Boncuklu el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımdan yararlanarak kendin yap çalışmasını kısa sürede bitirebilirsiniz. Boncuklu el çantası çalışmasını yaptıktan sonra hediye olarak sevdiğiniz birisine verebilirsiniz.

Yada kendiniz kullanabilirsiniz. Kolay yapılan boncuklu takı çalışmaları boncuktan yapılan çanta çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da bulabileceksiniz. Onları da mutlaka incelemenizi ve anlatımdan yararlanarak yapımını öğrenmenizi öneriyorum.

 
 

Boncuklu el çantası yapmak için paylaştığımız diğer çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız. Aşamalı çalışmadan yararlanarak sizde kısa sürede mükemmel boncuklu çanta çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

boncuklu-el-cantasi-yapmak

 

KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kumaş bebek ayakkabı, anlatımlı kumaş bebek ayakkabı ve kumaş bebek ayakkabı şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir