BONCUKLU HALAT KOLYE YAPMAK

Boncuklu halat kolye yapmak ister misiniz? evet dediğinizi duyar gibiyim. Bu güzel takı çalışmasını ben çok sevdim. Sizde evde kolayca yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Boncuktan bileklik yapımı veya boncuklu kolye yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımızın altından ulaşarak inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Bu tür takı tasarımları yapıp satarak para kazanabilir ve inanılmaz kazançlara ulaşabilirsiniz. Özellikle de turistik yerlerde satarak epey güzel paraların sahibi olabilirsiniz.

 
 

Kendinize el yapımı takı yapmak istiyorsanız da bu tür çalışmaları sitemizdeki takı tasarım kategorisinde bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı bu güzel ve hoş çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu-halat-kolye-yapmak

 

YENİ ÖRGÜ BAYAN ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bayan elbiseler, örgü bayan elbise örnekleri ve örgü bayan elbise yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir