BONCUKTAN PAPATYA GERDANLIK YAPMAK

Boncuktan papatya gerdanlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli takı çalışmasını sevebilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok sevdiğin projelerin başında takı aksesuar yapımı gelir. Hem yapımı zevkli olur. Hem de kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Boncuktan papatya takı yapımıyla alakalı bu güzel çalışmayı sizde öğrenip kendinize veya sevdiğiniz kişilere yapabilirsiniz. Boncuklu takı yapmak veya boncuktan nasıl takı yapılır diyorsanız sitemizdeki diğer farklı çalışmaları da incelemenizi tavsiye ederim.

 
 

Onları da öğrenebilir ve yine kendinize yada sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı yapabilirsiniz. Yada fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen ev hanımlarının bu tür çalışmaları öğrenmelerini isterim. Birçok takı çalışmasının kolay anlatımı ve öğretici videolarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

boncuktan-papatya-gerdanlik-yapmak

 

20 ADET KUMAŞ KOLYE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kumaştan kolye yapımı, anlatımlı kumaş kolyeler ve kumaş çiçek kolye hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. hasret sozleri diyor ki:

    çok gusel bi desen olmus aramayipta bulamayanlar için herçekten harika

  2. Nuray diyor ki:

    biz teşekkür ederiz hasretcim, beğenmene sevindim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir