Boş CD Kutularından Yapılanlar 2016

Boş CD Kutularından Yapılanlar 2016

Evinizde bulunan boş CD veya DVD kutularını atmayın. Onları kullanarak harika objeler veya aksesuarlar yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere boş CD kutularını değerlendirenlerin örnek resimlerini paylaşacağım. Buna benzer çalışmaları sizlerde boş CD kutularından yapabilirsiniz. Evinizde illaki boş DVD kutuları bulunuyordur. Tüm bu kutuları bu yazımda paylaşacağım boş CD kutularından yapılanlar çalışmalarına bakarak, sizde aynısını evinizde yapabilirsiniz.

 
 

Boş DVD kutularını kullanarak bu güzel çalışmaları sizde evinizde yapabilirsiniz. Bir resim çerçevesi veya önemli notlarınızı görmenizi sağlayacak bir not tutacağı… yada önemli günleri gösteren takvim olarak da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken, boş CD kutusunu örnek resimlerde gördüğünüz gibi içerisine resim veya diğer not türü materyaller koyabilirsiniz.

source : http://lifehackery.com/2008/08/18/art-design-4/

Photo-CD box – boîte Photo-CD – Photo-CD-Box

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cartons décoratifs, kartondan minyatür koltuk ve Miniatur-Kartons hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir