BOŞ CD KUTUSUNDAN TABLET TUTUCU YAPMAK

Boş CD kutusundan tablet tutucu yapmak isteyen var mı ? bilmiyorum. Ancak bu güzel kendin yap değerlendirme çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde hiç olmadık anda işe yarayabilir. Hatta tablet veya büyük ekran telefonlarda bir şey izlerken onları yaslayacak bir şey bulamadığınızda bu güzel araç işinize yarayacak.

Bu tür değerlendirme çalışmalarını oldum olası sevmişimdir. Hem boş vakitlerimizi değerlendirmemize hem de bu tür güzel aparatlar yapıp kullanmamızı sağlıyorlar. Anlatımlı çalışmada gördüğünüz gibi boşalmış CD kutusu değerlendirme çalışması yapılmış.

CD kutusuna kertikler açılmış ve yaslama yeri yapılmış. Bu sayede telefon veya tabletinizi oraya yerleştirip, keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel değerlendirme fikri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

bos-cd-kutusundan-tablet-tutucu-yapmak

 

ŞAMPUAN KUTUSUYLA TELEFON ASACAĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolonya şişesinden telefon askısı, kolonya şişesinden telefonluk yapmak ve plastik kutudan telefon şarj askısı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir