BOŞ CD’DEN MİNİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

Boş CD’den mini kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede yapıp, hemen kullanmaya başlayacaksınız. Kolay yapılan kapı süsü çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışma hem küçük hem de kısa sürede tamamlanıyor.

Minyatür süs olarak kullanabilir veya bir yeri süslemede kullanabilirsiniz. Anlatımlı kapı süsü çalışmasında CD veya farklı bir malzeme kullanabilirsiniz. Her şeyden kapı süsü yapılır. Hemen bu yazımın altında birçok farklı kapı süsü çalışmasına ulaşabilirsiniz.

 
 

Onları da inceleyin ve beğendiklerinizi yapmaya çalışın. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmayı unutmayın. Bu tür güzel süsleme çalışmalarını ben çok seviyorum. Buldukça da yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : pinterest

bos-cd-den-mini-kapi-susu-yapmak

 

PET ŞİŞEDEN OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay oyuncak yapımı, keçe oyuncak yapımı ve kumaş oyuncak yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir